אזור
יפו
מחיר
6,300,000 ₪
חדרים
4
שטח
150 מ"ר
 
מרפסת
75 מ"ר
מעלית
כן
פנטהאוז נדיר עם נוף לים במיקום גבוה בעג'מי    #2662

במבנה יפואי יפיפה לאחר שימור, הממוקם בנקודה הגבוהה ביותר בעג'מי, מוצעת למכירה דירת פנטהאוז המתפרסת על שתי קומות בשלמות, בת 4 חדרים בשטח כולל של כ 150 מ"ר נטו, ובתוספת מרפסות וגג של 75 מ"ר נוספים - הצופים 360 מעלות אל הים, תל אביב והרי ירושלים.

מדובר בנכס יוצא דופן בכל קנה מידה.
הדירה חדשה לגמרי אך נבנתה ברוח הסגנון המקומי מבחינת תקרה גבוהה מהסטנדרט, מפתחים רחבים שטופי אור ואוויר בלשון המעטה, ותכנית אדריכלית סימטרית, המאפיינת את בתיה המקוריים של יפו.
נכנסים אל סלון ענק ופתוח כלופט, ומחזיקים חזק שלא לעוף ברוח. אוסף של חלונות עץ מקיפים את חלל המגורים מכוון צפון מזרח ומערב.
קשה להישאר אדישים למראה הנדיר של ים שמבצבץ מכל זווית. השמש והאוויר נפלאים, החלל הנו שילוב מושלם של מאפיינים שקשה להאמין שמצויים בנכס אחד.
פינת הישיבה המרכזית נמצאת בסמוך ליציאה אל מרפסת שמש מערבית של כ 10 מ"ר.

בקצהו המזרחי של הסלון - מטבח איכותי ופתוח ממוקם בין חלונות, צופה גם הוא אל הים: פינה יוצאת דופן לבישול, וודאי תוכננה לרגש את השף ולפנק את האורחים באחת מפינות האוכל והישיבה. עוד בסלון - נישה פנימית מעוצבת, חללי אכסון חבויים וספריות. בעברה הדרומי של הקומה ממוקמים שני חדרי שינה. האחד חדר יפואי קלסי - סימטרי רחב ומלא חלונות עץ גבוהים. החדר השני הינו ממד גדול ומואר.
חדר רחצה ושירותי האורחים נמצאים בסמוך. מדרגות רחבות ונוחות מובילות אל המפלס העליון אבל לא לפני שעוברים בצד חלון ענק מלא בים וגגות רעפים ציוריים.

בכניסה למפלס העליון - מבואה רחבה, כאשר בצדה האחד - מעבר אל יחידת הורים, ובצדה האחר - יציאה אל מרפסת הגג. יחידת ההורים ע-נ-ק-י-ת מרובת חלונות, יושבת על 3 כווני אוויר ובעיקר - מסתכלת בים המשגע - תמונה הנצפית גם בעומק החלל. ארון קיר גדול ומעוצב במיוחד ובתוכו - דלת הזזה המסתירה חדר רחצה רחב ומעוצב.
חוזרים למבואה: כאמור, בצידה השני של המבואה יציאה אל מרפסת גג מפנקת בשטח של כ 65 מ"ר עם מראה נדיר בארבע כוונים ובריזה יוצאת דופן. מיקומו הנפלא של המבנה מאפשר מבט רחוק במיוחד, סביבתו ירוקה משולבת בים ושקט פסטורלי. נכס שהוא חלום יפואי.

מחיר: 6,300,000 ₪

 
סוכן מטפל
שי .ב.
050-7717009
נכסים דומים

 בשכונה המרונית ביפו, באחד המבנים המבוקשים בשכונה, בניין יפיפה, משוחזר וייחודי עם דיירים נפלאים, מוצע למכירה פנטהאוז דו מפלסי...

הפנטהאוז הנדיר הזה משתרע על כל הקומה העליונה וכולל סלון מרווח שהים נשקף אליו מ-2 כיוונים שונים עם יציאה ל-2 מרפסות...

בלב מתחם שוק הפשפשים, מוצעת למכירה דירת מיני פנטהאוז 3 חדרים בשטח של כ- 175 מ"ר, בתוספת שתי מרפסות,כאשר האחת מהן פנורמית...