אזור
יפו
מחיר
7,250,000 ₪
חדרים
6
שטח
165 מ"ר
 
מרפסת
35 מ"ר
דירת ענק אותנטית עם נוף ים בשכונה המרונית.    #3165

בשכונה המרונית הציורית, השוכנת מול הים ונמל יפו, מוצעת למכירה דירת ענק אותנטית ונדירה לשיפוץ, בשטח של כ-165 מ"ר נטו במפלס אחד, ובתוספת 35 מ"ר מרפסות הצופות לים ולעיר העתיקה לנוף עוצר נשימה. בית שהוא חלום יפואי, נכס שרק לעיתים נדירות מוצע למכירה בשכונה המבוקשת ומשלב את כל האלמנטים שהיינו מבקשים למצוא.
הנכס נמצא בקומה העליונה במבנה ובו שתי דירות בלבד כאשר לכל דירה כניסה פרטית דרך שער יפואי. הדירה מתפרסת על כל הקומה בשלמות בארבע כיווני אוויר. חלל עותמאני מרכזי המוקף 5 חדרים רחבים עם חלונות עץ גבוהים, רצפה מצוירת וכמובן תקרה בגובה של כ-4 מטרים. שתי מרפסות נמצאות משני עברי הקומה, האחת ארוכה ועורפית הצופה לרחוב פסטורלי, והשנייה במפלס הגג, צופה אל הים ואל העיר העתיקה בנקודת נוף מושלמת. אכן פעם בכמה שנים יוצא נכס מעין זה לשוק, שכן כאמור, הוא משלב באופן נדיר את כל המרכיבים שמחפשים בבית יפואי. מיקום, סגנון ונוף ים, כמעט אף פעם לא באים באריזה אחת. הנכס זקוק לשיפוץ אולם בעלי החזון יהפכו אותו לפנינה יוצאת דופן. פלא אורבני היושב בנקודה המבוקשת ביותר ביפו.

מחיר מבוקש: 7,250,000 ₪
 

 
סוכן מטפל
שי .ב.
050-7717009
נכסים דומים

בבניין חדש בסמטה שקטה ליד רחוב קדם, קרוב לשפת הים ולפארק מדרון יפו, מוצעת למכירה דירת גן יוקרתית אחת מבין שתי דירות,...

במבנה משנת 1860(!) אשר שופץ והורחב בתכנון האדריכל אילן פיבקו, מוצע למכירה טריפלקס אותנטי הכולל קשתות כורכר, פטיו ומרפסת גג צופה...