אזור
יפו
מחיר
15,000,000 ₪
חדרים
3
שטח
250 מ"ר
 
מרפסת
50 מ"ר
חניה
כן
מעלית
כן
פנטהאוז יפואי לאחר שימור בקו ראשון לים    #3287

ברחוב קדם מול הים, במבנה יפואי עתיק ששוחזר ושופץ לפני מספר שנים, מוצע למכירה פנטהאוז אותנטי נדיר ומרהיב ביופיו. שטחו הכולל הוא כ-250 מ"ר הבנוי בשני מפלסים ובתוספת מרפסת בת 50 מ"ר צופה אל הים. מדובר בנכס המציע שילוב שכמעט ואין לא תקדים ביפו: מצד אחד בית עתיק ייחודי לאחר שימור, שכולל את כל המאפיינים היפואים כמו חלונות גבוהים וקשתיים ותקרה בגובה כפול, ומצד שני שתי חניות בחניון, מעלית פרטית המגיעה לכל הקומות וכמובן - נוף ים היסטרי בקו ראשון לים – מאפיינים שכמעט לא נמצא בבתים עתיקים ביפו.
מעלית הפרטית עולה ישר מהחניון ומגיעה אל חלל סלון ענק - אלגנטי ופתוח ובו תקרה בגובה של כ- 6 מטרים. במפלס זה מרפסת יפואית קטנה הצופה אל הים. כל הפרטים בבית נעשו ברמת גמר גבוהה ביותר ובמחשבה אדריכלית שמשמרת את האלמנטים המקוריים. מטבח יוקרתי פתוח מוקף חלונות גבוהים מעוטרים בויטראז'ים. בחלל זה פינת אוכל ופינת ישיבה מפנקת כאשר בכל מורגשת אווירה של חדש וישן מפואר ועדין. בעורף החלל גלריה גבוהה המשמשת כספריה מהודרת וכן חדר עבודה שמשקיף אל החלל המרכזי. אל המפלס העליון אנו עולים במעלית הפנימית או באמצעות גרם המדרגות המעוצב אל חדר מאסטר ענק ומפנק עם נוף עוצר נשימה. במפלס זה מטבחון שירות וכמובן מרפסת גג עמוקה והיקפית המביטה אל הים והפארק. למרפסת זו גם גישה נפרדת מחדר המאסטר.  פנטהאוז שכולו חלום יפואי יחד עם נוחות מקסימאלית.

מחיר מבוקש: 15,000,000 ₪  
 

 
סוכן מטפל
שי .ב.
050-7717009
נכסים דומים

בבניין בוטיק באוהאוס משופץ, במרחק של פחות מ-150 מטר ודקה הליכה מחוף הרחצה והבילויים של יפו, מוצעת למכירה דירת פנטהאוז-דופלקס חלומית,...